12 випускників шкіл Львівщини склали мультитест на 600 балів

Фото: nus.org.ua

Склали національний мультипредметний тест на максимальні 600 балів. У Львівській області таких відмінників – 12. Учасників, які отримали максимальну кількість балів з одного предмета на Львівщині –  606.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Перед Ольгою Герман свої двері відчинять усі університети країни. Адже у дівчини – максимальний результат. До тестування вона готувалась самостійно.

«Були і сльози, були і радості, були і провалені тести, і хороші результати. Не очікувала я 600 балів аж ніяк. Я була готова на 200 з мови, історії. Але не з математики», – розповіла учасниця НМТ Ольга Герман.

Майже 95% зареєстрованих абітурієнтів на тест прийшли, розповідають освітяни. Результати 16-ьох хитрунів, які намагались списувати, у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти анулювали.

Не обійшлося  і без труднощів під час іспитів.

«Ми пережили кілька хакерських атак. 20-ого числа була дуже сильна хакерська атака. Ті, хто писали, то знають. Діти сиділи за комп’ютером замість 3 годин – 5. Але ми маємо 200-бальників за 20 число», – зазначила директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

З 11 до 24 липня будуть тривати додаткові сесії НМТ. Результати учасникам обіцяють сказати до 29 липня, адже вже з 1 серпня стартує реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти.

оренда квартири Львів

Новини