125-та окрема бригада тероборони відзначає другу річницю з Дня створення

125 бригада ТрО

Рівно два роки тому цього дня на Львівщині створили 125 окрему бригаду територіальної оборони Збройних сил України.

Із 2-ю річницею з Дня створення бригади військовослужбовців привітало командування 125 окремої бригади територіальної оборони.

«Не зважаючи на молодий вік, бригада вже має славну бойову історію. Здобутий величезний досвід, дає змогу гідно виконувати поставлені завдання.За короткий проміжок часу ми стали однією з кращих бригад територіальної оборони в Збройних Силах України та зробили неоціненний внесок у захист територіальної цілісності та недоторканості України, тим самим примножили славні традиції попередніх поколінь захисників Батьківщини.

Мужність, честь, сила і відвага – це ті слова, які характеризують кожного з нас сьогодні. Військовослужбовці з честю та гідністю виконують свій військовий та конституційний обов’язок, проявляючи при цьому неабиякий героїзм та самопожертву.

Глибоко впевнені, що ми й надалі будемо з честю зразково виконувати свій конституційний та військовий обов’язок, удосконалювати бойову майстерність, бути готовими гідно реагувати на нові виклики та загрози», – написав у своєму зверненні командир 125 окремої бригади територіальної оборони Артур Горбенко.

Фото: 125-а бригада ТрО

Бригаду привітав і голова Львівської ОВА Максим Козицький.

«Дорогі воїни 125 окремої бригади територіальної оборони, за ці два роки ви стали повноцінною бойовою складовою Збройних Сил України. Дякуємо за участь у Слобожанському контрнаступі, у битвах за Бахмут і Кремінну. За те, що впродовж 10 місяців вибивaли окупантів з Лимана. За оборону Сумщини. За відсіч, яку ви дали ворогу на території Луганської області.

Дякуємо за те, що ваша бригада зараз робить для України на Харківському напрямку. Дякуємо за те, що гасло «Спільними зусиллями» для вас не просто гасло, а принцип, за яким ви живете і виборюєте завтра для нашої держави щодня.

Памʼятаємо про всіх, хто назавжди в строю», – зазначив очільник Львівщини у своєму привітанні.

оренда квартири Львів

Новини