14 проєктів з 9 громад Львівщини перемогли у конкурсі «Енергоефективність громадських будівель»

Фото: ecopolitic.com.ua

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України погодило 14 проєктів Львівської області у межах конкурсного відбору програми «Енергоефективність громадських будівель в Україні». Її реалізують завдяки співробітництву України та Європейського інвестиційного банку. Серед переможців – 9 громад Львівщини: Підберізцівська, Жовківська, Оброшинська, Пустомитівська, Трускавецька, Добромильська, Новояворівська, Яворівська та Мостиська громади.

Про це повідомили в Львівській ОВА.

Відповідно до умов програми, ці громади отримають позику Європейського інвестиційного банку терміном до 20 років з пільговим періодом 5 років. Це дасть можливість реалізувати проєкти з термомодернізації будівель соціальної інфраструктури (школи, садочки, медичні заклади тощо), що в свою чергу забезпечить економію енергоресурсів та зменшить експлуатаційні витрати.

«Енергоефективність стає надзвичайно актуальною темою для України, як магістральний шлях відновлення після війни та зміцнення національної економіки. Наразі наш рівень енергоефективності відстає у кілька разів від рівня країн Євросоюзу. І це потрібно змінювати. Програма «Енергоефективність громадських будівель в Україні» – один із інструментів до таких змін», – наголосив директор департаменту економічної політики Степан Куйбіда.

Загалом підтримали 42 проєкти у 9–ти областях на загальну вартість понад 1,8 млрд гривень.

оренда квартири Львів

Новини