17-річним юнакам теж надсилатимуть повістки, але це не мобілізація

Фото: ТСН

Громадянам 17 років, які не стали на військовий облік, надсилатимуть повістки. Постановка на військовий облік не має відношення до мобілізаційних заходів, які тривають.

Про це повідомили у Сухопутних військах ЗСУ, пише АрміяInform.

«Відповідно до статті 14 Закону «Про військовий обов’язок і військову службу» щороку протягом січня – березня беруться на облік громадяни України чоловічої статі, яким у рік взяття на військовий облік виповнюється 17 років», – йдеться в повідомленні.

Взяття громадян України на військовий облік призовників здійснюється у районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання.

Сухопутних військах ЗСУ наголосили, що для взяття на військовий облік призовників громадяни України зобов’язані особисто прибути до відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки у строк, визначений у повістці, та подати необхідні документи, перелік яких передбачений Міністерством оборони України.

«Юнаки, які з певних причин не стали на військовий облік, оповіщаються за місцем реєстрації за допомогою повісток, для прибуття в ТЦК та постановки на військовий облік. Постановка на військовий облік не має відношення до мобілізаційних заходів, які тривають», – додали у Сухопутних військах.

Раніше у Міноборони також відповіли, чи будуть розсилати повістки через «Резерв+».

оренда квартири Львів

Новини