18 шкіл Львівщини отримали понад 700 тисяч гривень від World Food Programme

Фото: zt-rada.gov.ua

У межах програми підтримки шкільного харчування 18 освітніх закладів області отримали 760 тисяч 600 гривень від World Food Programme.

Про це на своїй сторінці повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Кошти перерахували 12 громадам. Тим, які мають низький індекс податкоспроможності і не можуть самостійно повністю забезпечувати учнів збалансованим харчуванням, а також тим, де є багато дітей-ВПО. Йдеться про Боринську, Бродівську, Журавненську, Красненську, Лопатинську, Мостиську, Новороздільську, Підкамінську, Рава-Руську, Радехівську, Сколівську та Судововишнянську.

«Отримані суми школи використають на поліпшення якості харчування або на зменшення вартості обідів, яку покривають батьки.

Нагадаю, у листопаді Львівська ОВА та World Food Programme підписали договір, який передбачає, що WFP частково візьме на себе витрати за харчування близько трьох тисяч дітей 1-4 класів у нашій області.

Велика подяка за цей проєкт ООН, Міністерству освіти і науки України, а також Уряду Франції і приватним донорам. Здоровий та поживний обід у школі – це база. Дякую, що допомагаєте нам дбати про здорове майбутнє українських дітей», – зазначив Максим Козицький.

оренда квартири Львів

Новини