200 ракет і рій безпілотників: «Хезболла» атакувала Ізраїль

Фото: Anadolu Agency

Ліванське угруповання «Хезболла» здійснило потужний ракетний удар та атаку безпілотниками по Ізраїлю і пригрозило новими ударами у відповідь на ліквідацію одного зі своїх ватажків.

Про це пише Reuters, повідомляє Українська правда.

«Хезболла» заявила, що запустила понад 200 ракет і рій безпілотників по 10 ізраїльських військових об’єктах у відповідь на ліквідацію Ізраїлем командира «Хезболли» Мохаммеда Насера на півдні країни в середу. Він був одним з найвищих ліквідованих командирів «Хезболли».

Ізраїльські військові заявили, що виявили близько «200 снарядів і понад 20 підозрілих повітряних цілей, які перетинали територію Ізраїлю з Лівану», деякі з них були перехоплені ізраїльськими засобами протиповітряної оборони і винищувачами.

Під час масованої атаки з боку «Хезболли» загинув ізраїльський військовослужбовець, 38-річний майор запасу Ітай Галеа. Він був заступником командира роти і «загинув у бою на півночі Ізраїлю».

Ізраїльська служба швидкої допомоги повідомила, що постраждалих серед цивільних немає. У ЦАХАЛ заявили, що внаслідок перехоплення безпілотників і падіння осколків виникли пожежі.

Ізраїльські військово-повітряні сили заявили, що «завдали ударів по військових структурах «Хезболли» в районах Рам’є і Хула», – йдеться про два села на півдні Лівану.

Представник «Хезболли» Хашем Сафіддін, виступаючи на заході в Бейруті, присвяченому пам’яті Насера, заявив, що його угруповання розширить удари по ізраїльських цілях.

оренда квартири Львів

Новини