35% пасажирів у Львові оплачують проїзд безготівково

Фото: Р. Балук

36% пасажирів у Львові оплачують за проїзд безготівково. У середньому щотижня орієнтовно 40% пасажирів реєструють проїзд у громадському транспорті пільговими та учнівськими ЛеоКарт. Близько 24% людей оплачують поїздки готівкою. Загалом, впродовж двох місяців у системі е-квитка було зареєстровано понад 16 млн поїздок.

Таку статистику навели в ЛКП «Львівавтодор».

«За підсумками перших двох місяців, динаміка щодо переходу на безготівкову оплату проїзду залишається позитивною. Такий спосіб оплати обирає все більше пасажирів. Нагадаємо, в перший тиждень  в громадському транспорті безготівково оплачувало лише 16% пасажирів, а паперовий квиток у водія купувало майже 44% людей», – зауважили у комунальному підприємстві.

Там додали, що за цей час контролери здійснили перевірку реєстрації поїздок понад 497 тис. пасажирів. Через відсутність оплати чи валідації проїзду працівники служби контролю виписали близько 3 тисячі штрафів. Ще 60 постанов за незареєстрований проїзд винесли представники поліції. До слова, кошти, сплачені за штрафний квиток (300 грн), надходять перевізникам. А кошти від сплати штрафу, накладеного поліцією (400 грн), надходять до державного бюджету.

Нагадаємо,  у Львові безготівкова оплата на всіх міських маршрутах запрацювала з 11 грудня минулого року. Більшість пасажирів, які оплачують безготівково, користуються загальною ЛеоКарт. Адже тоді поїздка є найдешевшою та коштує 13 грн. Станом на сьогодні мешканці придбали понад 92 тис. загальних карток ЛеоКарт.

оренда квартири Львів

Новини