6 квітня відбудеться позачергова сесія Львівської облради

Фото: ЛОР

Не вистачило часу на вчорашньому сесійному засіданні. Тому депутати Львівської обласної ради вирішили зібратись ще раз на наступному тижні, в четвер, 6 квітня.

«У нас є одне з найважливіших питань  – це розширення полігону для нашого стрільбища Нацгвардії. Ми відповідно, повинні розглянути його в позачерговому порядку», – розповіла журналістам програми «ОЧІ» на «Першому Західному» голова Львівської облради Ірина Гримак.

В той день також заслухають звіти голови Львівської обласної ради і керівників восьми медичних закладів. Як пояснив голова депутатської комісії з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань Назарій Сумало, у них закінчуються терміни контрактів.

«5 років пройшло, керівники відпрацювали контракт і згідно з законодавством передбачена звітність. Тобто, вони мають прозвітувати про свою проведену роботу, про стан справ і попередні питання», – сказав депутат.

На вчорашньому засідання обласні обранці затвердили Антикорупційну програму Львівської обласної ради на 2023-2025 роки, впорядкували майнові права обласної ради та оголосила низку об’єктів природно-заповідного фонду пам’ятками природи і заказниками місцевого значення.

Ухвалила обласна рада і звернення до Кабміну щодо проєкту Закону України «Про особливості управління об’єктами державної власності в лісовій галузі та порядок утворення та діяльності спеціалізованого державного лісогосподарського акціонерного товариства «Ліси України».  Депутати вважають, що якщо його приймуть, то комунальні ліси Львівщини, які перейдуть в акціонерне товариство «Ліси України», можуть приватизувати.

оренда квартири Львів

Новини