9 громад Львівщини мають найнижчі показники податкоспроможності

Фото: news.dtkt.ua

Департамент фінансів Львівської ОВА оприлюднив індекс податкоспроможності територіальних громад Львівщини за показниками доходів загального фонду бюджету. Там проаналізували дані за І квартал цього року. Спроможність вираховували з надходження податків в розрахунку на одного мешканця до аналогічного показника загалом по області.

Про це повідомили в пресслужбі Львівської облради.

«Із 73 громад маємо 8 більш, ніж спроможних з найвищими надходженнями на одного мешканця: Сокільницька, Славська, Мурованська, Львівська, Солонківська, Підберізцівська, Пустомитівська і Зимноводівська. Показово, що майже всі вони розташовані поблизу обласного центру.

Ще 11 громад можна вважати цілком спроможними: Давидівська, Оброшинська, Івано-Франківська, Кам’янка-Бузька, Радехівська, Стрийська, Шегинівська, Сколівська, Тростянецька, Жидачівська і Городоцька.

Однак 9 наших громад за податкоспроможністю поступаються середньообласній більш, як утричі: Стрілківська, Бісковицька, Добромильська, Хирівська, Журавненська, Боринська, Підкамінська, Поморянська, Добросинсько-Магерівська», – поінформували в профільному департаменті.

оренда квартири Львів

Новини