Аеропорт «Бориспіль» скоро запрацює – Єрмак

Фото: ОП

Невдовзі аеропорт «Бориспіль» знову відправлятиме й прийматиме повітряні судна, оскільки Україна буде здатна забезпечити безпеку цього об’єкта».

Про це заявив голова Офісу президента Андрій Єрмак в аеропорту «Бориспіль» на зустрічі з представниками дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні, з питань імплементації Формули миру.

«Це повернення до елементів миру можливе тому, що Україна стала сильнішою. Тепер ми здатні забезпечити безпеку цього об’єкта. Завдяки нашим Силам оборони й нашим друзям – вашим країнам. І я впевнений: символічні посадкові талони, які ви отримали на вході, скоро стануть справжніми».

Заступник голови ОП Андрій Сибіга, який теж був присутній на зустрічі, додав, що аеропорт «Бориспіль» став першим об’єктом, який закрили через початок повномасштабної війни, але водночас він буде першим об’єктом, який відкриють, щойно дозволить безпекова ситуація.

Нагадаємо, в середині листопада Єрмак заявив, що в Україні ще до завершення війни, ймовірно, відкриють один з цивільних аеропортів. Який саме, голова ОП не сказав.

оренда квартири Львів

Новини