Активність на білоруському кордоні може розпочатись після 15 листопада, – білоруський активіст

Фото: ukrmilitary

Загроза з Білорусі. Російські війська можуть вдруге рушити на Україну з боку Республіки Білорусь.  Для цього там зараз проводяться підготовчі роботи. І домовленість Володимира Путіна і Олександра Лукашенка про розгортання спільного регіонального угруповання військ має цьому посприяти.

Про це в ефірі «Першого Західного» розповів керівник «Білого легіону Білорусі» Сергій Бульба.

«Розгортання спільного регіонального угруповання військ потрібне, бо вони мають плани все ж таки вводити російські війська на територію Білорусі. Про кількість тут ніхто не знає. Не можна сказати: 20 тисяч чи 120 тисяч. Все, про що ми можемо говорити – це  те, що зарезервована велика кількість вагонів нашої залізниці Міністерством оборони», – говорить білорус.

Він вважає, що власне активність розпочнеться після 15 листопада, коли почнуть прибувати ці вагони з особовим складом.

«Швидше за все, росіяни будуть чекати зими, коли замерзнуть річки, болота, щоб не їхати по асфальту, де вони стануть легкою здобиччю української артилерії», – вважає Сергій Бульба.

На його думку, заміновані поля їх не зупинять, бо росіяни можуть йти за тактикою термітів, коли «перші будуть йти у вогонь, гасити його власними тілами, а інші будуть йти по їхніх спинах». Втрата особового складу російське керівництво не турбує, бо для них ця війна – екзистенційна, додає експерт.

Водночас він підтверджує, що росіяни вивозять з Білорусі військову техніку. Зокрема, з частини з-під Мінська вивозили танки Т-72А до Ростова. Військовим пояснили, що техніку везуть на модернізацію. Але на думку Бульби, це свідчить про те, що своєї техніки росіянам бракує, тому починають шукати, що би «витягнути в Білорусі».

Сергій Бульба також вважає, що якби колективний Захід дослухався до пропозиції Володимира Зеленського ввести місію міжнародних спостерігачів на кордоні з Білоруссю, то це б зняло навантаження з України, бо не треба було б тримати стільки військ на півночі.

оренда квартири Львів

Новини