Американські хірурги разом з українськими лікуватимуть захисників та дітей з травмами обличчя

Фото: ЛОР

З 28 квітня до 4 травня у Львові стартує місія американсько-українських пластичних та щелепно-лицевих хірургів «Reconstruction». Її мета – допомогти українським лікарям виправити найскладніші вади обличчя і шиї після мінно-вибухових поранень наших захисників, а також дітей, які мають вроджені вади обличчя або зазнали травм обличчя і шиї через військові дії.

Про це повідомляють у Львівській обласній раді.

Лікарі прийматимуть дорослих пацієнтів у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи, що у Винниках. А маленьких пацієнтів – у Клінічному центрі дитячої медицини. Лікарні «Охматдит».

«28 квітня будуть проводитись консультації, а уже наступного дня з нашими лікарями працюватимуть пластичні і щелепно-лицеві хірурги з США. Усі консультації та операції – безкоштовні», – повідомили у у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи.

Бажаючі потрапити на консультації до відомих фахівців просять записуватись за телефонами:

 0671003087 лікар Вовк Володимир Юрійович

 0934860622 лікар Лука Остап Миколайович

Для запису на консультації щодо захворювання дітей можна телефонувати за номерами: +38 098 776 23 55, +38 067 760 00 31.

Лікарі наголошують, що усі консультації та операції – безкоштовні. Скерування від сімейного лікаря чи педіатра не потрібне. Звертатися можна з такими патологіями:

– мінно-вибухова травма (післяопікові деформуючі рубці, дефекти і деформації обличчя, травми очей, губ, вух, носа);

– вроджені вади розвитку (розщілини губи і піднебіння, колобоми, супутні генетичні синдроми);

– вроджені та набуті вади повік та очей;

– судинні мальформаціі голови і шиї.

Усі консультації і операції – безкоштовні. Скерування від сімейного лікаря чи педіатра не потрібне.

Місія «Reconstruction» стала можливою завдяки американській медичній організації LEAP Global Missions, Християнська медична асоціація/Christian Medical Association of Ukraine і Razom for Ukraine.

оренда квартири Львів

Новини