Андрій Васько переміг у конкурсі на посаду гендиректора обласного центру медицини катастроф

Фото: ЛОР

Сьогодні, 16 травня, відбувся конкурс на заміщення посади директора Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф. На конкурс подався один кандидат – в.о. керівника центру Андрій Васько. Він представив на розгляд конкурсної комісії програму розвитку центру медицини катастроф та окреслив основні завдання, які  ставить перед собою та своїм колективом.

Про це повідомили в Львівській обласній раді.

Зокрема, Андрій Васько наголосив на важливості постійного навчання та перекваліфікації працівників,  формування бригад ЕМД відповідно до нормативних актів, цифровізація, радіозвʼязок, кіберзахист, покращення матеріально-технічного забезпечення, міжнародне співробітництво, пошук грантів, сертифікація команд ЕМД за міжнародними стандартами ВООЗ, включення Львівського Центру ЕМД в пул аварійно-рятувальних підрозділів Європейського Союзу, покращення умов праці працівників та піклування про їх психічне здоровʼя та реабілітацію.

«Конкурсна комісія рекомендувала затвердити Андрія Романовича директором Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на п’ять наступних років. Сподіваюся, колеги-депутати підтримають це рішення комісії, а керівнику бажаю сили, наснаги та мудрості в цій нелегкій роботі, – зазначив в. о. голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

Андрій Васько працював у департаменті охорони здоров’я ОДА, з 2020 року – в.о. генерального директора обласного центру медицини катастроф.

Сьогодні в Центрі екстреної меддопомоги працює близько 2,5 тисячі працівників. Щодоби на «гарячу лінію» надходить близько двох тисяч дзвінків про поміч, більше 650 з них завершуються виїздом бригади “швидкої”. Таких бригад на Львівщині щодоби чергує 145.

оренда квартири Львів

Новини