Арештовано чергові активи дружини Медведчука на понад 1 млрд грн – СБУ

Скрін з відео: Соцмережі

Суд арештував понад 1 млрд грн активів Оксани Марченко, дружини колишнього народного депутата України, лідера забороненої в Україні партії «ОПЗЖ», який позбавлений українського громадянства.

Про це повідомляють пресслужби Офісу генерального прокурора та СБУ.

Зазначається, що арештовано майнові права акціонерного товариства «Запорізький завод феросплавів», яке є одним з найбільших профільних підприємств в Європі. Дружина екснардепа, яка є підозрюваною у кримінальному провадженні за фактом фінансування дій країни-агресора, володіє іменними акціями заводу на 13,7 % статутного капіталу.

Щоб запобігти відчуженню чи розпорядженню цими цінними паперами та всіма корпоративними правами, суд задовольнив клопотання слідчих СБУ, погоджене прокурорами обласної прокуратури.

Нагадаємо, раніше арештовано активи та майно на понад 5,6 млрд грн, кінцевим бенефіціаром яких є Оксана Марченко. Йдеться про корпоративні права на 2,6 млрд грн, об’єкти нерухомості, земельні ділянки і транспортні засоби, іменні акції в трьох обленерго на понад 3 млрд грн, якими вона володіє через офшорні компанії.

Досудове розслідування проводиться за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади (ч. 3 ст. 110-2 КК України). Його здійснює Управління СБУ в Івано-Франківській області.

оренда квартири Львів

Новини