Атака на Львівщину: збито усі 5 «Шахедів»; у Малехові пошкоджено житловий будинок, поранено охоронця

Пошкоджений будинок у Малехові. Фото: Андрій Садовий, Телеграм-канал

Цієї ночі на Львівщині двічі оголошували повітряну тривогу. У Малехові внаслідок атаки «Шахедів» пошкоджено багатоповерховий житловий будинок, постраждав охоронець. Загалом цієї ночі збито усі 5 ворожих БпЛА, які атакували область.

Перший раз повітряна тривога пролунала о 02:37, відбій – о 03:35. Як повідомляв голова Львівської ОВА Максим Козицький, у повітряному просторі Львівської області фіксували ворожі безпілотники. Спочатку «Шахеди» прямували на Буськ, потім – їх фіксували на околицях Львова.

Другий раз сигнал небезпеки пролунав– о 04:29, відбій – о 05:24. Ворожий безпілотник рухався на Поморяни, потім – був між Олесько та Бродами, у Новому Яричеві. Курсом – на Дубляни та Малехів.

За словами Козицького, під час першої нічної атаки «Шахедів» на Львівщині постраждав 47-річний чоловік у Малехові – чоловік отримав різані рани. Медики надали йому допомогу на місці. Обійшлося без госпіталізації.

Як додав мер Львова Андрій Садовий, у Малехові пошкоджено багатоповерховий житловий будинок. Вибито 20 вікон. Пошкоджено офісне приміщення. Тут госпіталізували охоронця, стан середньої важкості. У приватному секторі вибито вікна у 5 будівлях.

Фото: Андрій Садовий, Телеграм-канал
Фото: Андрій Садовий, Телеграм-канал

Загалом, за даними голови Львівської ОВА, воїни протиповітряної оборони знищили 5 з 5 «Шахедів», які атакували Львівщину цієї ночі. За інформацією від ПвК «Захід» станом на 05:55, під час першої нічної тривоги, яка тривала з 02:32 по 03:35 19 червня, у повітряний простір Львівщини зайшли 4 ворожі безпілотники. Під час другої тривоги, яка тривала з 04:27 по 05:24, нашу область намагався атакувати ще один «Шахед».

оренда квартири Львів

Новини