Актор з «Зоряних воєн» допоможе збирати кошти на «Армію дронів»

Фото: Володимир Зеленський, Телеграм

Американський актор, виконавець ролі Люка Скайуокера у «Зоряних війнах» Марк Гемілл, допомагатиме збирати кошти на підтримку наших захисників, на «Армію дронів».

Про це президент Володимир Зеленський повідомив у Фейсбук.

«Американський актор, виконавець ролі Люка Скайуокера у «Зоряних війнах» Марк Гемілл став амбасадором фандрейзингової платформи United24. Він перший амбасадор, який допомагатиме збирати кошти на підтримку наших захисників, на «Армію дронів».

Це складна, але дуже важлива місія. Марку, впевнені, ви з нею неодмінно впораєтеся.»

«Круто, що Марк першим зі світових зірок підтримав проєкт «Армія дронів», завдяки якому українські військові отримують на передову потужні безпілотники» – додав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Він процитував слова Марка під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським: «Я точно знаю, що безпілотники потрібні українцям для захисту своєї землі, своєї свободи та цінностей усього демократичного світу. Саме зараз найкращий час для того, щоб усі об’єдналися і допомогли Україні вистояти в цій війні з імперією зла».

Нагадаємо, у травні Україна оголосила про запуск глобальної ініціативи United24, першою складовою якої є онлайн-платформа для збору коштів.

оренда квартири Львів

Новини