Байден не підпише законопроєкт про допомогу Ізраїлю без підтримки України – Салліван

Фото: Голос Америки

Президент США Джо Байден не підтримає ініційований республіканцями в Палаті представників законопроєкт про допомогу Ізраїлю без урахування потреб України.

Це випливає зі слів радника президента США з питань нацбезпеки Джейка Саллівана в інтерв’ю NBC News, яке він дав у неділю, передає Укрінформ.

Посилаючись на «небезпечні обставини, в яких нині перебуває Ізраїль», спікер Палати представників республіканець Майк Джонсон у суботу оголосив про підготовку окремого законопроєкту щодо надання допомоги цій країні без урахування підтримки України. Він має намір поставити документ на голосування цього тижня.

Відповідаючи на запитання, чи підпише президент такий законопроєкт, якщо він ляже на його стіл, Салліван назвав такий крок республіканців «вивертом» (ploy).

«Ми вважаємо, що це виверт. І ми бачимо, що цей виверт з боку Палати представників не є серйозним зусиллям, спрямованим на розв’язання проблем національної безпеки, з якими стикається Америка», – сказав радник Байдена.

Як повідомлялося, у Білому домі розкритикували намагання республіканців у Палаті представників ухвалити законопроєкт про військову підтримку Ізраїлю незалежно від допомоги Україні та інших нагальних потреб. Речниця Білого дому Карін Жан-П’єр назвала ці дії «цинічним маневром» та «вивертом».

оренда квартири Львів

Новини