Байден: У наступні кілька годин почнемо відправляти зброю в Україну

Фото: DW

Президент США Джо Байден заявив, що першу партію допомоги Україні у рамках щойно підписаного закону про додаткове фінансування відправлять «вже у найближчі години».

Про це Байден заявив на спеціальному брифінгу 24 квітня після підписання пакету законодавства, передає «Європейська правда»

«Я подбаю про те, щоб поставки почалися невідкладно. Вже у наступні кілька годин ми почнемо відправляти зброю в Україну. Це будуть ракети до ППО, артилерійські снаряди, боєприпаси для ракетних систем і бронетехніки».

За його словами, «це інвестиція не тільки у безпеку України, але й у безпеку Європи».

«І це інвестиція у нашу власну безпеку, тому що коли наші союзники сильніші – ми також сильніші», – наголосив президент США.

Він також нагадав, що гроші на підтримку України одночасно є інвестицією в американську оборонну промисловість, оскільки вона виготовлятиме заміщення тій зброї, яку передають в Україну.

За інформацією CNN, більшість зброї, яку США готували для передачі Україні після підписання закону про допомогу, завчасно привезли на склади у Німеччині та Польщі.

Нагадаємо, 23 квітня Сенат остаточно схвалив законодавчий пакет, який передбачає виділення майже 61 мільярда доларів додаткової військової та економічної допомоги Україні, а також допомогу іншим союзникам США.

Американські ЗМІ повідомляли, що після ухвалення проєкту Білий дім готує для відправлення в Україну допомогу на 1 мільярд доларів, куди можуть уперше увійти далекобійні ракети ATACMS.

оренда квартири Львів

Новини