Байден: Україні під силу зупинити Путіна

Фото: BBC

Президент США Джо Байден вважає, що зупинити путінську агресію – це задача, яка під силу українській армії.

Про це йдеться у виступі Байдена на відкритті саміту НАТО у Вашингтоні, пише «Європейська правда».

Байден наголосив, що Північно-Атлантичний альянс «зараз сильніший ніж будь-коли», нагадавши також про вступ до НАТО Фінляндії та Швеції, а також про значне посилення так званого «східного флангу НАТО». Поза тим, збільшення армії США та союзників на східному кордоні Альянсу не є достатнім, щоби зупинити агресивні дії Кремля, вважає він.

«Путін не хоче нічого меншого ніж повне підкорення України. Він хоче покласти край українській демократії, зруйнувати українську культуру і стерти Україну з карти світу. І ми знаємо, що Путін не зупиниться в Україні.

Не сумнівайтеся: Україна може зупинити Путіна – і вона це зробить».

За його словами, сили оборони України зможуть досягнути цього результату «разом з нашою колективною підтримкою», яку вони вже мають.

Нагадаємо, у ніч на середу у Білому домі оприлюднили офіційну заяву у якій очільники п’яти країн зобов’язалися надати Україні додаткові засоби протиповітряної оборони.

Загалом партнери пообіцяли виділити понад $1 млрд на підтримку ППО України, нові системи ППО та «сотні додаткових перехоплювачів впродовж наступного року».

оренда квартири Львів

Новини