Байден закликав Сенат швидко схвалити законопроєкт про допомогу Україні

Фото: Голос Америки

Президент Джо Байден заявив, що ухвалення Палатою представників законопроєктів про допомогу іноземним державам надсилає всьому світу «чітке повідомлення» про лідерство Америки.

Про це повідомляє Голос Америки.

Частиною цього законодавства є пакет допомоги Україні на понад 60 мільярдів доларів, загальний пакет складає близько 95 мільярдів доларів на допомогу Тайваню, Ізраїлю та гуманітарну допомогу мешканцям сектора Газа.

«Сьогодні члени обох партій у Палаті представників проголосували за просування наших інтересів національної безпеки та чітке повідомлення про силу американського лідерства на світовій арені», – сказав Байден у заяві у суботу після голосування в Палаті представників.

Він наголосив, що законодавці проявили єдність, відстоюючи інтереси США у світі.

«У цей критичний переломний момент вони об’єдналися, щоб відповісти на заклик історії, ухваливши терміново необхідне законодавство про національну безпеку, за яке я боровся місяцями», – мовиться у заяві Байдена.

Президент США закликав Сенат швидко проголосувати цей законопроєкт і надіслати його «на мій стіл, щоб я міг підписати його як закон, і ми могли швидко відправити зброю та обладнання в Україну для задоволення її термінових потреб на полі бою».

Нагадаємо, Палата представників США у суботу ухвалила Закон про додаткові асигнування на безпеку України у 60,8 мільярда доларів.

311 конгресменів проголосували «за», 112 – «проти».

Один із законопроєктів, які були винесені на голосування у Палаті представників, передбачає виділення майже 61 мільярда доларів на допомогу Україні та іншим країнам регіону у боротьбі з російською агресією.

Із загальної суми на 60,8 млрд доларів близько 23 мільярди доларів буде використано для поповнення американської зброї, запасів і об’єктів, а понад 11 мільярдів доларів підуть на фінансування поточних військових операцій США в регіоні.

оренда квартири Львів

Новини