Байден знову назвав Путіна бандитом і закликав Конгрес зробити свій внесок у захист України

Фото: BBC

Президент США Джо Байден скористався черговою нагодою закликати Конгрес США схвалити військову допомогу Україні, розкритикувавши президента держави-агресора Владіміра Путіна.

Про це пише «Європейська правда» з посиланням на промову Байдена на урочистій вечері Friends of Ireland з нагоди Дня святого Патрика.

Байден провів паралелі між американцями та ірландцями як народами, що підтримують прагнення до свободи – і саме це «ми бачимо в нашій підтримці України і на тлі жорстокого наступу Путіна на Україну».

Президент США звернувся до присутнього в залі прем’єра Ірландії Лео Варадкара й подякував йому за незмінну гуманітарну допомогу українцям.

«Я зобов’язуюсь і надалі робити свій внесок. Я впевнений, що переважна більшість – і перепрошую, що кажу це, – але я думаю, що переважна більшість членів Конгресу готові зробити свій внесок і продовжують закликати кожного члена в цій кімнаті протистояти Владіміру Путіну. Він бандит», – додав Байден.

«І я закликаю вас негайно надіслати мені на підпис законопроєкт про національну безпеку. Законопроєкт містить фінансування України та Ізраїлю і, що не менш важливо, гуманітарну допомогу Газі. Вони дуже, дуже цього потребують», – підсумував американський президент.

Минулого місяця президент США Джо Байден у виступі на публічному заході назвав президента Росії Владіміра Путіна «схибленим сучим сином». У Кремлі ці слова вже назвали «ганьбою».

Сам Путін вважає «адекватною реакцією» те, що Байден назвав його сучим сином.

оренда квартири Львів

Новини