Безладна мобілізація підірве російську економіку – Politico

Фото: Радіо Свобода

Безладна мобілізація, оголошена президентом РФ Володимиром Путіним, має величезні наслідки для економіки Росії – вона спричинить відсутність кваліфікованих робітників у всіх галузях, і в Москви немає плану дій на цей випадок.

Про це у Politico написала співробітниця Американського інституту підприємництва Елізабет Броу, повідомляє Українська правда.

Зазначається, що чим більше чоловіків Кремль мобілізує, тим більше вони намагатимуться покинути країну. Путін цілком може досягти успіху в мобілізації 300 тисяч резервістів, але з моменту його заяви близько 360 тисяч осіб уже вирушили, зокрема, до Грузії та Казахстану, щоб уникнути призову.

Чоловіки, які зараз залишають Росію, працездатні і працездатного віку – і їхній від’їзд є величезною втратою для ЗС РФ. Але і мобілізація, і від’їзд такої кількості чоловіків, принаймні не меншої, ніж призовники, створять іншу проблему – відсутність кваліфікованих робітників у всіх галузях.

Броу пише, що в РФ немає системи забезпечення безперервності життя суспільства у воєнний час. І немає достатньої кількості жінок, які могли б швидко зайняти місця чоловіків, які залишили країну.

Вона зазначає, що, наприклад, Швеція і Фінляндія – вже давно мають докладні плани того, як зберегти функціонування суспільства в разі війни.

оренда квартири Львів

Новини