Безпекова угода зі США має бути найбільш сильною і взірцевою – Зеленський

Фото: ОП

Україна очікує на поставки зброї від США, а тим часом команди – України та Сполучених Штатів – працюють над двосторонньою безпековою угодою, яка має бути найбільш сильною і взірцевою.

Про це йдеться у вечірньому зверненні президент Володимира Зеленського.

«Ми ще очікуємо постачання, яке обіцяне Україні, – ми очікуємо саме такого обсягу й ваги у поставках, які здатні змінювати ситуацію на полі бою в інтересах України. І важливо, щоб була реалізована кожна наша домовленість – усе, що дасть і практичні результати на полі бою, і підтримає моральну силу всіх, хто на передовій.»

За словами Зеленського, у розмові із лідером демократів у Палаті представників Конгресу США Гакімом Джеффрісом він підкреслив, що необхідні системи «Patriot» і якнайшвидше.

Також зараз команди – України та Сполучених Штатів – працюють над двосторонньою безпековою угодою.

«Мета наша в тому, щоб зробити цю угоду найбільш сильною з усіх. Обговорюються конкретні основи нашої безпеки, нашої взаємодії. Працюємо і над тим, щоб зафіксувати конкретні рівні підтримки на цей рік і на наступні 10 років. Це і збройна підтримка, і фінансова, і політична, і те, що стосується спільного виробництва зброї.»

Президент наголосив, угода повинна бути дійсно взірцевою, яка відповідатиме силі американського лідерства.

оренда квартири Львів

Новини