Білорусь піде в наступ, але коли прийде час, – Іван Тимочко

Фото: espreso

Білорусь може почати наступ. Але Володимир Путін її застосує в той момент, коли в нього вже не буде інших шляхів, щоб втримати наступ ЗСУ.

Про це в ефірі «Першого Західного» розповів голова ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко.

«Цього слід очікувати, але цього не слід боятись. Бо ми розуміємо, що сама білоруська армія, як такої потуги не має. Підсилення російською? Ну ми маємо вже досвід війни з ними. Російська армія навіть у своєму чистому складі зазнає великих уражень. Хоча з іншої сторони треба розуміти, що ворог робить висновки, тому треба бути готовим до всього», – говорить Іван Тимочко.

Але, за його словами, відповідальними за оборону Києва і Київщини є генерал Олександр Павлюк і генерал Сергій Попко – це генерали з величезним бойовим досвідом проведення успішних операцій. Тому, на думку Тимочко, навіть якщо білоруси надумають йти, на тому напрямку їхнє просування успішним не буде.

Раніше Головне управління розвідки Міноборони закликало українців не піддаватися на ворожі провокації та довіряти лише офіційним джерелам. Наразі на території Білорусі відсутнє ударне угруповання, яке може здійснити наступ на Україну.

Новини