Білий дім анонсував нові санкції, пов’язані з Росією

Фото: Голос Америки

США анонсували оголошення про нові санкції та дії з експортного контролю, пов’язані з Росією, які будуть націлені на організації та мережі, що допомагають Росії закуповувати обладнання для оборонно-промислової бази.

Про це заявив радник з комунікацій у сфері нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі 11 червня, повідомляє Голос Америки.

«Ми збираємось продовжувати збільшувати витрати російської військової машини, і цього тижня оголосимо про новий ефективний набір санкцій та дій з експортного контролю. Ці дії відповідатимуть зобов’язанням, які лідери країн Групи семи взяли на себе. Вони будуть націлені на організації та мережі, які допомагають Росії купувати те, що їй потрібно для війни», – заявив радник з комунікацій у сфері нацбезпеки Білого дому.

Джон Кірбі наголосив, що протягом останніх двох з половиною років США протистояли лідеру Росії Путіну, запровадивши найсуворіші санкції та експортний контроль, які будь-коли запроваджувалися проти великих економік, та рухаючись до замороження суверенних російських активів, позбавлення для військової машини Путіна критичного фінансування та встановлення обмеження ціни на російську нафту.

Радник з комунікацій у сфері нацбезпеки Білого дому також відзначив, що на зустрічі G7 цього тижня зобов’язання США перед Україною залишаться і надалі пріоритетними та чіткими: «Ми зробимо сміливі кроки, щоб показати Путіну, що час не на його боці, що він не зможе перечекати нас у нашій підтримці боротьби України за свободу. Ми анонсуємо нові кроки, щоб розблокувати вартість заморожених російських суверенних активів задля користі України та допомоги їй у відновленні після руйнувань, спричинених армією Путіна».

В четвер, 13 червня, президент США Джо Байден та президент України Володимир Зеленський зустрінуться, щоб обговорити «міцну підтримку України зараз та в майбутньому», – зазначив Кірбі. За його словами, після зустрічі обидва лідери проведуть пресконференцію.

оренда квартири Львів

Новини