Білий дім назвав нові погрози Трампа «жахливими і ненормальними»

Фото: Bloomberg

У Білому домі відреагували на заяви експрезидента США Дональда Трампа, який згадав, як він погрожував «заохотити Росію» напасти на одного з членів НАТО, які не виконують фінансові зобов’язання перед Альянсом.

Про це зазначив заступник прессекретаря Білого дому Ендрю Бейтс, якого цитує Bloomberg, пише «Європейська правда».

«Заохочення вторгнення в країни наших найближчих союзників з боку кривавих режимів є жахливим і ненормальним – і це ставить під загрозу американську національну безпеку, глобальну стабільність і нашу економіку всередині країни», – підкреслив Бейтс у своїй заяві.

Він додав, що за президентства Джо Байдена «НАТО зараз є найбільш життєво важливою організацією, якою вона коли-небудь була».

Під час мітингу у Південній Кароліні Трамп згадав, як за часів свого президентства погрожував «заохотити Росію» напасти на одного з членів НАТО, які не виконують фінансові зобов’язання перед Альянсом.

На початку січня єврокомісар з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон розповів, як Дональд Трамп на посаді президента США заявив європосадовцям, що Штати вийдуть з НАТО і що Європа не має розраховувати на допомогу у разі війни.

У відповідь Трамп заявив, що країни НАТО почали витрачати «мільярди і мільярди» доларів на колективну оборону після його погроз

оренда квартири Львів

Новини