Білий дім про масовані ракетні удари РФ: Це спроба зламати волю українців та виснажити ППО

Фото: BBC

У Білому домі вважають, що останні масовані ракетні удари російських військ по низці міст України це спроба зламати волю українців та виснажити протиповітряну оборону.

Про це на брифінгу заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі, повідомляє «Європейська правда».

За його словами, масовані атаки є спробою РФ завдати українцям «більших страждань і спробувати зламати їхню волю».

Кірбі додав, що це також спроба виснажити українську протиповітряну оборону.

«Але те, що вони (росіяни – ред.) роблять, – це намагаються перевантажити українські системи протиповітряної оборони. А ці системи ППО досить ефективно збивають багато чого з цих ракет», – додав представник адміністрації США.

У цьому контексті він наголосив на важливості схвалення Конгресом додаткового фінансування.

Зранку 23 січня під атакою російських ракет перебували Київ, Харків, Павлоград, Шостка та інші населені пункти України. Українська ППО знищила 21 ворожу ракету.

Повідомлялося, що у результаті російського удару по Києву вранці 23 січня у кількох районах міста є пошкодження будинків та дитсадка, палають автомобілі.

Виступаючи на відкритті засідання Контактної групи з питань оборони України («Рамштайн») у форматі відеоконференції міністр оборони США Ллойд Остін повторив заклик до країн-союзників «копати глибше», аби забезпечити Україну якнайбільшою кількістю систем протиповітряної та протиракетної оборони.

оренда квартири Львів

Новини