Білий дім: Путін використовує кожну хвилину для ударів по Україні, поки Конгрес відмовляється діяти

Фото: Defense

Адміністрація президента США засудила останню ракетну атаку РФ на Україну та наголосила, що кремлівський лідер намагається скористатися кожним днем, аби вразити мирних українців.

З відповідною заявою виступив радник Білого дому Джон Кірбі, передає Укрінформ.

«Це ще раз демонструє, наскільки важливе значення має необхідність продовжувати забезпечення України системами ППО, ракетами-перехоплювачами та інструментами, необхідними для захисту людей та інфраструктури», – сказав представник Білого дому.

Кірбі зауважив, що Путін «не сидить склавши руки», поки Україна залишається без постачань оборонної допомоги: «Він використовує для своїх смертоносних намірів кожну доступну йому хвилину, в той час як наш Конгрес відмовляється діяти. Він не коливається, і ми теж не повинні».

У цьому зв’язку радник Білого дому вкотре закликав Палату представників якомога швидше ухвалити законопроєкт із додатковим фінансуванням на потреби нацбезпеки, щоб забезпечити Україну життєво важливим озброєнням.

«І як ми побачили лише за останні два дні, кожен день затримок у Палаті – це ще один день, за який українці повинні платити власною кров’ю», – підкреслив представник адміністрації США.

Нагадаємо, 22 березня російські війська здійснили комбіновану ракетно-дронову атаку по Україні. За останньою інформацією, загинуло п’ятеро людей, десятки отримали поранення. Ворог бив по об’єктах енергоструктури. Понад мільйон осель залишилися без електропостачання.

оренда квартири Львів

Новини