БМП Bradley не поступаються танкам. Бачив, як вони працюють в Іраку, –  Петро Черник

Фото: defence-ua

США відправили в Україну перші 60 бойових машин піхоти M2 Bradley. Їх передадуть в рамках угоди про військову допомогу США на 2,85 мільярда. Це унікальна і якісна машина. При цьому не поступається танкам.

Так в ефірі «Першого Західного» заявив військовий експерт Петро Черник.

«Машина має високошвидкісну скорострільну гармату М 242 у комплекті з боєприпасом М791 на відстані 2,5 км з БМП-2 робить решето. Якщо той самий БМП-2 має до 500 снарядів, то ця машина має 900. І найголовніше: крім двох контейнерів безпосередньо на башті, є ще 5 ракет у відсіках. Це 7 ракет в одній машині. Плюс колосально зростає бронезахист особового складу. Пригадаймо, на початку війни наш особовий склад рухався до поля бою на пікапах і позашляховиках», – зазначив Петро Черник.

Він називає  M2 Bradley легкими танками і стверджує, що на власні очі бачив, як вони працювали в Іраку по радянських танках Т-72. Ті не витримували їхнього шквального вогню.

У США їх ще інколи називають «вбивцями танків».  M2 Bradley надійшла на озброєння США в 1981 році. Війська США використовували їх у війнах у Перській затоці, Іраку та в Афганістані.

БМП призначена для забезпечення транспортування підрозділів мотопіхоти на полі бою, ведення ними бою з машини та вогневої підтримки. Екіпаж Bradley складається з трьох осіб, може перевозити до шести піхотинців у десантному відділенні.

оренда квартири Львів

Новини