Британська розвідка показала мапу розстановки сил в Україні


Міністерство оборони Великої Британії показало мапу захоплених російськими військами територій України і територій, за які зараз точаться бої.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони у Twitter, інформує Українська правда. 

На карті наведено останню інформацію про ситуацію в Україні, яку має британська оборонна розвідка станом на 28 березня. Червоним позначено території, які потрапили під контроль російської армії, а штриховкою – ті, за які йдуть бої.

Водночас, в українському Міноборони не бажають говорити про масштаб окупації. Заступниця міністра оборони України Анна Маляр в ефірі телемарафону 28 березня не стала називати кількість захоплених населених пунктів, адже ще тривають бої і ситуація часто змінюється.

Вранці Міноборони Великої Британії повідомило, що за добу 27 березня суттєвих змін у диспозиціях російських військ на окупованій Україні не відбулося.

«Постійна нестача матеріально-технічного забезпечення посилюється триваючою відсутністю імпульсу та морального духу серед російських військових, а також агресивними боями з боку українців», – констатує британська розвідка.

Росія найбільше завоювала позиції на півдні в районі Маріуполя, де тривають запеклі бої, бо Росія намагається захопити це портове місто на Азовському узбережжі.

[media=6959]


Новини