Британія закликатиме НАТО спільно закуповувати ракети і снаряди, які необхідні Україні

Фото: Sueddeutsche Zeitung

Глава МЗС Британії Девід Кемерон планує закликати членів НАТО збільшити витрати, виробництво і надання послуг у галузі оборони перед обличчям триваючої російської агресії і загроз міжнародній стабільності, а також спільно закуповувати снаряди і ракети для України.

Про це пише «Європейська правда» з посиланням на МЗС Британії.

Повідомляється, що Кемерон на зустрічі глав МЗС країн НАТО у Брюсселі планує наголосити на необхідності продовження підтримки України, яка, за його словами, сьогодні ближча до НАТО, ніж будь-коли.

Дослівно з повідомлення МЗС Британії: «Він заохочуватиме членів Альянсу приєднатися до очолюваних Великою Британією ініціатив із закупівлі стандартних ракет і боєприпасів НАТО для українських Збройних сил».

В британському МЗС зазначають, що усі члени Альянсу погоджуються з тим, що Україна вступить до НАТО, і що Велика Британія продовжуватиме працювати над тим, щоб Київ робив значущі кроки до членства.

«Ми повинні продовжувати надавати критично важливу підтримку, необхідну Україні для перемоги у війні.

Члени Альянсу повинні активізуватися і витрачати більше коштів на оборону перед обличчям триваючої російської агресії і більш небезпечного світу», – наголосив Кемерон.

Раніше міністри закордонних справ Німеччини, Польщі та Франції заявили, що європейські союзники НАТО повинні брати на себе більшу відповідальність за оборону континенту.

Генсек НАТО Єнс Столтенберг пропонує створити фонд союзницьких внесків на суму 100 мільярдів доларів протягом п’яти років для України в рамках пакета, який мають підписати лідери країн-членів Альянсу на саміті у Вашингтон.

оренда квартири Львів

Новини