Британія застерегла Путіна від використання теракту у Підмосков’ї, щоб посилити війну – The Telegraph

Фото: The Telegraph

У Великій Британії застерегли лідера Кремля Володимира Путіна від використання теракту у Підмосков’ї як приводу для посилення війни проти України.

Про це заявив співрозмовник з питань безпеки в британському уряді, що обіймає високу посаду, в коментарі The Telegraph, пише «Європейська правда».

Путін у суботу заявив, нібито для підозрюваних у теракті підготували «вікно» для переходу кордону з Україною.

«Відчайдушне прагнення Путіна перекласти все це на Україну не є дивним, оскільки він намагається ще більше обдурити російський народ, удаючи, що в Росії немає інакомислення», – заявив співрозмовник видання.

«Він (Путін) не повинен використовувати цей вигаданий зв’язок як будь-яке виправдання для інтенсифікації своєї незаконної війни в Україні», – додало джерело.

Алісія Кернс, голова Комітету у закордонних справах Палати громад, зазначила, що російські медіа-канали поширили фейкові відеозаписи з українськими посадовцями, намагаючись звинуватити Україну і надати Путіну привід для подальших звірств.

«Немає жодних ознак будь-якого зв’язку (теракту) з Україною, а також жодних достовірних підстав припускати їхню причетність», – сказала Кернс.

Нагадаємо, Ісламська держава взяла на себе відповідальність за напад, у якому загинули щонайменше 133 людини. Україна заперечувала свою причетність до атаки.

Цю оцінку підтримали Сполучені Штати, які кілька тижнів тому попередили про неминучу терористичну атаку в Москві.

У Білому домі заявили, що ніщо не вказує на причетність України до стрілянини у концертному залі.

оренда квартири Львів

Новини