Британська розвідка пов’язала вирок Гіркіну з виборами у РФ

Фото: Радіо Свобода

Розвідка Великої Британії проаналізувала вирок в Росії колишньому офіцеру ФСБ, лідеру терористів «ДНР» Ігоря Стрєлкова (Гіркіна) до 4 років колонії загального режиму.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міністерства оборони Британії про російсько-українську війну за 26 січня, повідомляє «Європейська правда».

«Вирок Гіркіну є частиною більш широких репресій проти тих, хто критикує Кремль і війну в Україні, що відображає більш авторитарний характер життя в путінській Росії».

У відомство нагадали, що Стрєлкова заарештували у липні 2023 року – після заколоту ватажка групи Вагнера Євгенія Пригожина.

У розвідці додали, що Гіркін критикував керівництво РФ та хід розв’язаної агресивної війни проти України.

Британські аналітики додають, що після заколоту Пригожина Кремль став більш чутливим до критики ведення ним війни з боку жорстких націоналістів, «оскільки вони є однією з небагатьох можливих альтернатив путінському керівництву».

Нагадаємо, Ігор Гіркін (Стрєлков) – один із найвідоміших російських терористів. У 2022 році суд у Нідерландах заочно засудив Гіркіна до довічного ув’язнення, визнавши його винним у справі про збиття літака рейсу MH17 у Донецькій області України у липні 2014 року.

У попередньому огляді британська розвідка проаналізувала причини проблем з опаленням у містах РФ.

Перед цим розвідка Великої Британії розповіла про нові заходи, які розглядають у РФ, проти тих, хто активно критикує російську загарбницьку війну проти України.

оренда квартири Львів

Новини