Британська розвідка: ППО РФ має значні труднощі з виявленням дронів на свой території

Фото: росЗМІ

Росія буде змушена посилювати протиповітряну оборону на своїх аеродромах для протидії атакам безпілотників, які їх успішно атакували в ніч з 29 на 30 серпня.

Про це йдеться в розвідувальному огляді Міністерства оборони Британії від 31 серпня, передає «Європейська правда».

Розвідка зазначила, що в ніч з 29 на 30 серпня на території Росії сталося до п’яти окремих атак дронами-камікадзе, що стало найбільшою атакою на території РФ за час повномасштабної війни.

«Про вибухи повідомляли у Москві, Брянську, Рязані та на повітряній базі Пскова поруч з естонським кордоном. Удар по Пскову, ймовірно, пошкодив кілька військово-транспортних літаків. Всього за серпень 2023 року у Росії було 25 окремих атак дронами, майже точно здійснених за допомогою безпілотників «в один кінець», – зазначає розвідка.

Аналітики зазначають, що багато з дронів досягли своїх цілей, що може означати, що російська протиповітряна оборона має труднощі з виявленням і знищенням таких повітряних цілей.

«Росія, ймовірно, переплановує організацію ППО у зоні між Україною та Москвою, щоб краще реагувати на ці атаки», – зазначають в огляді.

Після попередніх випадків, коли атаки на російські військові аеропорти пошкоджували літаки, РФ почала роззосереджувати літаки по різних місцях. Проте останні удари в Сольцях і Пскові свідчать, що безпілотники мають значну дальність і далі убезпечуватись за допомогою роззосередження буде непросто.

«Росії, мабуть, доведеться розглянути розгортання додаткових систем ППО на аеродромах, де вона бачить ризик атак безпілотниками», – підсумовує розвідка Британії.

Нагадаємо, колишній очільник розвідки Фінляндії вважає українську атаку на аеродром у Пскові, з того що про неї відомо, найуспішнішою на цей час.

Як повідомлялося, увечері 30 серпня знову повідомляли про вибухи у Брянській області та в окупованому Криму.

оренда квартири Львів

Новини