Британська розвідка: ПВК Вагнера усе менше зважає на якість бійців, яких наймає

Фото: росЗМІ

У британській розвідці припускають, що ПВК Вагнера, бойовиків якої широко залучають до участі в бойових діях з російського боку, все менше зважає на якості бійців, яких наймає, прагнучи набрати якомога більше.

Про це йдеться в огляді Міноборони Британії про війну в Україні від 30 жовтня, повідомляє «Європейська правда».

В огляді нагадують, що російський олігарх Євгеній Пригожин, що організував ПВК Вагнера, днями фактично визнав, що вони змінили свої критерії відбору і зараз набирають у тому числі засуджених за скоєння злочинів та людей з серйозними хворобами, як ВІЛ та гепатит С.

Розвідка відзначає, що якщо у попередніх конфліктах, де залучали цих найманців, ПВК Вагнера підтримувала досить вимогливі критерії відбору новобранців і більшість раніше були військовими регулярної російської армії, то зараз набір в’язнів із серйозними хворобами «підкреслює підхід, який пріоритизує кількість над досвідом чи якістю».

«Пригожин нещодавно говорив про плани створити 200-кілометрову оборонну «лінію Вагнера» на сході України. Для цього потрібні були б значні трудові ресурси. Тож цілком можливо, що частина новобранців з-поміж ув’язнених початково будуть залучені для будівництва ліній оборони», – зазначає розвідка.

В огляді за минулу добу розповідали, що британська розвідка бачить ознаки намірів РФ прискорити вихід з Херсона.

Новини