Британська розвідка: РФ може застосувати у війні новітні T-14, але це буде більше пропаганда

Фото: росЗМІ

Росії насправді не вигідно починати застосовувати на полі бою свій новітній танк Т-14 Aрмата, і якщо це станеться, то передусім з пропагандистською метою.

Про це йдеться в огляді розвідки Британії за 19 січня, повідомляє «Європейська правда».

У ньому розповідають, що у Москві, скоріш за все, думають над застосуванням на полі бою в Україні невеликої кількості новітніх російських танків Т-14. У грудні їх помічали на полігонах на півдні Росії, де, як вважається, розгортають сили перед відправленням на фронт. Російські пропагандистські ресурси після того почали розповідати, що їх готуються застосувати у війні проти України, але невідомо, чи справді ці танки почали брати участь у бойових діях.

«Будь-яке бойове застосування Т-14, скоріш за все – дуже ризикове рішення для Росії», – пише британська розвідка.

Так, нагадують аналітики, «Армату» розробляли 11 років, встановлені терміни неодноразово зривалися, заплановані обсяги врешті скоротили, надходила інформація про проблеми з виробництвом.

«Додатковий виклик для Росії – пристосувати логістичний ланцюжок для Т-14, тому що він більший і важчий, ніж інші російські танки. Якщо РФ задіє Т-14 на полі бою, це буде у першу чергу з метою пропагандою. Виготовлено їх, можливо, всього лиш кілька десятків, і командири навряд чи вважатимуть цю машину надійною, щоб покладатися на неї в бою», – зазначають в огляді.

У попередньому огляді розповідали про ситуацію під Соледаром і Бахмутом.

Новини