Британська розвідка розповіла про тактику ракетних ударів РФ по Україні

Фото ілюстративне: Мілітарний

РФ стала частіше залучати неозброєні розвідувальні безпілотні літальні апарати (БпЛА) під час своїх ракетних атак вглиб території України.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії у неділю, пише «Європейська правда».

Зазначається, що часті ракетні удари далекого радіусу дії вглиб території України, ймовірно, в першу чергу спрямовані на послаблення української протиповітряної оборони.

«Удосконалюючи попередні хвилі глибоких ударів, Росія почала частіше залучати до операцій неозброєні розвідувальні безпілотні літальні апарати» – йдеться в огляді.

До них відносяться БпЛА російського виробництва SuperCam, які відносно дешеві і мають достатню дальність польоту, щоб пролітати над цілями крилатих ракет.

«Росія, найімовірніше, застосувала цю тактику, намагаючись отримати більш своєчасну оцінку бойових втрат і покращити цикл наведення на ціль» – зазначає британська розвідка.

За оцінками розвідувальної спільноти, повільний і неефективний процес цілевказування російських військових був основним недоліком їхніх дій в Україні. «Однак повільні розвідувальні БпЛА є дуже вразливими для української ППО» – зазначається в огляді.

Нагадаємо, розвідка Британії підтвердила втрату Росією кількох ракет «Кинджал» в Україні, відзначивши, що ці події стали збентеженням і сюрпризом для РФ, яка представляла ракети як «непереможні».

оренда квартири Львів

Новини