Британці є приємно вражені від призначення Залужного послом – Єгор Брайлян

Фото: ОПУ

З військового командира – до посла-дипломата. Поки триває процедура оформлення необхідних документів для роботи Валерія Залужного на посаді посла у Великій Британії, британці не приховують свого задоволення від такого призначення. Але і для України – це дипломатичне посилення.

Так вважає міжнародний оглядач, аналітик «Детектор медіа» Єгор Брайлян. Свої думки він висловив в програмі «Головне за день» на «Першому  Західному».

«Британці були приємно вражені.  Я бачу це у медіа. Також керівниця Українського форуму у Chatham House Орися Луцевич в коментарі для радіо «Свобода» сказала, що серед британських аналітиків ніхто не очікував, що саме Залужний може стати наступним послом. Ми бачимо, що Британія далі підтримує нас. Те, що приїздили до нас міністр оборони Британії Грант Шаппс та начальник штабу оборони військ Тоні Радакін – це символічний візит. Я думаю, що британська сторона знала про це призначення», – вважає експерт.

Призначення Залужного, на його думку, для України – це дипломатичне посилення.

Скриншот з відео «Першого Західного»

«У Британії є, звісно, проблеми з російською пропагандою, але це загальний виклик перед постімперськими націями. Це США, Велика Британія, Франція, Нідерланди. Їх всіх Росія звинувачує в тому, що вони колонізували Африку, а вона її підтримує.

Для нас дуже важливо працювати з різними групами серед британців. І Залужний – це приклад тієї людини, яка може багато розповісти британським військовим про досвід боротьби з російськими окупантами. Бо британці воювали тільки в Іраку, Афганістані, де було «придушення повстань»,  а не повномасштабна війна, яка є в нас. І зараз в британському суспільстві почалися дискусії про те, чи готові вони до потенційної війни з Росією», – зазначає Єгор Брайлян.

Зі свого боку Україна повинна показувати британцям те, як працює російська пропаганда і пояснювати, що це загроза їхні національній безпеці, переконаний експерт.

оренда квартири Львів

Новини