Буданов переконаний, що обмін полоненими відбудеться найближчим часом

Фото: УП

Керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов переконаний, що обмін полоненими, який було зірвано в день катастрофи Іл-76 у Росії, відбудеться найближчим часом.

Про це Буданов заявив в ефірі телемарафону, пише Українська правда.

«Життя наших людей, наших громадян, військовослужбовців чи цивільних, не має бути в небезпеці і в тих жахливих умовах, в яких їх там утримують.

Все, що можна зробити, ми зробимо. Я певен, що найближчим часом обмін все ж таки відбудеться.

А що сталося з цим епізодом (катастрофою Іл-76 – ред.), з часом ми дізнаємося».

Раніше Буданов також заявив, що ані російська, ані українська сторона не може до кінця відповісти, що сталося під час катастрофи літака Іл-76 у Бєлгородській області.

Нагадаємо, 24 січня в Бєлгородській області РФ розбився військовий літак Іл-76. Міноборони Росії заявило, що літак віз до Бєлгорода українських військовослужбовців для обміну. За твердженням Міноборони РФ, був «пуск двох українських ракет», від удару 74 людини загинули, зокрема 65 українських полонених.

Головне управління розвідки Міноборони України підтвердило, що запланований на 24 січня обмін не відбувся, але відомство не має даних про українських полонених на борту літака. На попередній обмін полонених доставляли літаком, але тоді попередили про це.

оренда квартири Львів

Новини