Буданов про катастрофу Іл-76: Ситуація незрозуміла, РФ не показує тіла загиблих

Фото: Голос Америки

Ані російська, ані українська сторона не можуть до кінця відповісти, що сталося під час катастрофи літака Іл-76 у Бєлгородській області.

Про це заявив керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов в ефірі телемарафону, пише Українська правда.

«На жаль, треба констатувати, що жодна сторона не може до кінця відповісти, що там сталося.

Позиція Росії зрозуміла – в усьому звинувачувати Україну. При тому, що є ряд незрозумілих для такої позиції факторів. Це, перш за все, те, що вони не показали поля, усіяні трупами, рештками, як мали б це показати для того, щоб максимально звинуватити Україну. Але навіть цього нема. Тобто ситуація не зрозуміла до кінця.

Якщо це сталося як стверджує РФ, то чому Росія приховувала кілька днів і приховує далі трупи? Вона ж мала показувати це на весь світ: «Дивіться, українці – вбивці». Але нема трупів, нічого нема».

Нагадаємо, 24 січня в Бєлгородській області РФ розбився військовий літак Іл-76. Міноборони Росії заявило, що літак віз до Бєлгорода українських військовослужбовців для обміну. За твердженням Міноборони РФ, був «пуск двох українських ракет», від удару 74 людини загинули, зокрема 65 українських полонених.

Головне управління розвідки Міноборони України підтвердило, що запланований на 24 січня обмін не відбувся, але відомство не має даних про українських полонених на борту літака. На попередній обмін полонених доставляли літаком, але тоді попередили про це.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов заявив, що на борту літака Іл-76 мали перебувати російські високопосадовці, однак в останній момент ФСБ заборонила їм сідати на борт, а після інциденту до місцевого моргу доставили лише 5 тіл. Він також припустив, що на борту літака могли бути і ракети, і люди.

оренда квартири Львів

Новини