Буданов про український контрнаступ: Сказати, що це катастрофа – неправда…

Фото: Голос Америки

Очільник ГУР Кирило Буданов заявив, що не можна називати «катастрофою» український контрнаступ у 2023 році, а також що Збройні сили не обійдуться без мобілізації.

Про це Буданов заявив у інтерв’ю FT, пише Українська правда.

«Сказати, що все добре (запитання про те, що анонсований контрнаступ України у 2023 році не досягнув успіхів – ред.) – це неправда.

Сказати, що це катастрофа – теж неправда…

Хоча початкові плани передбачали дещо інше, ми виконали свою обіцянку. Цього літа наші підрозділи неодноразово входили до Криму».

Очільник ГУР прокоментував мобілізацію, зазначивши, що навіть важко уявити, що Україна обійдеться без набору додаткових людей – нестача рук дуже відчутна.

Буданов прогнозує, що Україні все ще вдасться стримувати Путіна, і вона вже довела, що вся легенда про могутність Росії – це «мильна бульбашка».

За словами головного розвідника, завдяки зброї з Північної Кореї Росія змогла «трохи видихнути», а без цієї допомоги «ситуація була б катастрофічною».

Нагадаємо, військові на одній зі ставок пропонували мобілізувати додатково ще 450-500 тисяч людей, але наразі це питання допрацьовується, повідомив президент Володимир Зеленський.

Пізніше Зеленський заявив, що не бачить конкретних деталей від Генштабу, щоб була потреба у мобілізації 500 тисяч українців.

оренда квартири Львів

Новини