Буданов розповів, скільки ще РФ зможе протриматися

Фото: Reuters

За умови продовження загарбницької війни проти України російська економіка «протримається» лише до 2025 року, а потік зброї в агресора вичерпається в 2026 році або раніше.

Про це в інтерв’ю The Economist заявив керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов, пише Українська правда.  

На тлі повідомлень про те, що Росія готова посилити свою мобілізаційну кампанію, Буданов зазначив, що чисельність особового складу – це єдина очевидна перевага, яку Росія все ще зберігає над Україною.

«Людські ресурси в Росії, умовно кажучи, необмежені. Якість низька, але кількість достатня», – сказав він.

Що стосується інших складових військових зусиль, то, вважає Буданов, російські ресурси вичерпуються, і скоро настане час розплати. За його словами, російська економіка протримається лише до 2025 року, а потік зброї вичерпається в 2026 році, «можливо, раніше».

Керівник ГУР вважає переговори президента РФ Володимира Путіна з Північною Кореєю є очевидним свідченням його проблем.

«Якщо все гаразд і Росія має достатньо ресурсів, чому вони шукають їх по всьому світу? Відповідь очевидна – видобувати більше нічого», – сказав він.

При цьому Буданов визнає, що Україна також ризикує вичерпати власні ресурси.

«Ми залежні від зовнішніх гравців. Росія більше залежить від самої себе», – говорить він.

Водночас він відкинув думку, що підтримка України з боку партнерів може невдовзі зменшитися. Буданов заявив, що має «хороші розвіддані» про політичні реалії на Заході.

«Досі абсолютно невизначено, як довго Захід зможе підтримувати достатній запас ресурсів для нас… Склади в західних країнах не зовсім порожні, хто б що не говорив. Ми, як розвідка, бачимо це дуже чітко», – запевнив він.

Нагадаємо, у цьому ж інтерв’ю Буданов заявив, що Сили оборони можуть встигнути розірвати сухопутний коридор Росії з окупованим Кримом до настання зими.

оренда квартири Львів

Новини