Буданов вважає Telegram «проблемою» для нацбезпеки, але бачить від нього і користь

Фото: Громадське

Очільник Головного управління Міноборони Кирило Буданов заявив, що месенджер Telegram становить проблему для національної безпеки України.

Про це він сказав на форумі Kyiv Stratcom Forum 2024, пише Громадське.

Буданов також додав, що він проти утисків свободи слова, але не тоді, коли будь-хто може зробити канал і писати «все, що йому заманеться».

«Тобто у нас будь-яка людина може зробити канал, почати на ньому писати все, що їй заманеться, а коли щось починають робити, прикриватися тим, що це свобода ЗМІ. Та це не свобода ЗМІ, це трошки інакше називається», – сказав очільник розвідувального відомства.

А втім, за його словами, Telegram допомагає інформаційно впливати на людей на тимчасово окупованих територіях: «Він багато в чому завдає руйнівного ефекту тут усередині, але так само завдяки йому можна щось доносити до людей на окупованих територіях. Це те, що більш-менш працює».

Нагадаємо, 14 лютого речник ГУР МО Андрій Юсов заявив, що платформа Telegram містить у собі «цілу низку загроз для України». За його словами, загрозу для безпеки держави становлять не окремі медіа, що є на платформі, а сама соцмережа.

Водночас він зазначив, що Україна вибудовує комунікацію з адміністраціями всіх платформ, щоби працювати за прозорими правилами.

У Telegram відповіли, що платформа повністю безпечна для українців.

оренда квартири Львів

Новини