Буданов: З середини травня на Україну чекає важка ситуація

Фото: BBC

У середині травня – на початку червня на Україну чекає важка ситуація, але без катастрофічних наслідків.

Про це заявив в інтерв’ю BBC Україна начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов.

«Нас чекає досить важка, за нашою оцінкою, ситуація найближчим часом. Але вона не катастрофічна, це теж треба розуміти. Армагеддон не відбудеться, як багато хто зараз починає казати. Але проблеми з середини травня будуть».

Очільник ГУР додав, що його проноз стосується в цілому України, а не лише ситуації на фронті. За його словами, «росіяни будуть використовувати комплексний підхід».

«Я і про фронт в тому числі. Це комплексний підхід, тому що росіяни будуть використовувати комплексний підхід. Вони проводять комплексну операцію. Не будемо ми про це з вами довго розмовляти, але це важкий період буде. Середина травня, початок червня.»

Відповідаючи на запитання, чи змінилися росіяни за час після початку повномасштабного вторгнення керівник ГУР відповів, що оснащення піхотинця точно стало краще. Проте якість техніки – ні. Це все відремонтована, відреставрована техніка зі складів довготривалого зберігання озброєнь.

«Що стосується якості особового складу – ті, хто брали участь в першій, як-то кажуть, хвилі повномасштабного вторгнення 22-го року – це справжні професіонали були, контрактники з нормальним досвідом бойовим і так далі. Але за цей час їх вже майже не лишилось. Росія воює мобілізованими.»

оренда квартири Львів

Новини