«Будемо завдавати втрат у відповідь». Зеленський про удар росіян по Кривому Рогу

Фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський коментуючи російський удар по Кривому Рогу заявив, що Україна буде завдавати ударів у відповідь.

Про це йдеться  у вечірньому зверненні Зеленського.

«У цей час у Кривому Розі ще триває рятувальна операція після російського ракетного удару. Зруйнована частина дев’ятиповерхового будинку, перекриття між поверхами. Була пожежа. Багато постраждалих – понад 30. Є важко поранені. Усім надається необхідна допомога. Є, на жаль, загиблі. Мої співчуття всім рідним і близьким.

І ми будемо завдавати російській державі втрат у відповідь – цілком справедливо. Вони у Кремлі повинні привчитися до того, що терор для них не буває безкарним. Цих хворих уже нічого не вилікує від зла, але втрати вони відчують. Російська держава буде втрачати, і тільки це може зробити її безпечною для сусідів. Не лише для України. Для різних народів наші дії зараз рятівні».

Президент також розповів, що сьогодні звітував головнокомандувач Олександр Сирський, зокрема щодо дій ЗСУ на полі бою, дій наших розвідників та досягнень українських дронів. За словами Зеленського, головком зараз на фронті. І є потрібна для України динаміка дій.

Також Володимир Зеленський сьогодні отримав попередні результати щодо застосування наших дронів від Збройних Сил, ГУР та СБУ.

«Думаю, усі бачать, що наші дрони працюють. І працюють далекобійно. Я дякую всім, хто це забезпечує. Наша далекобійність – це реальне наближення безпеки для всіх».

Також президент погодив подальші кроки для розвитку Державної прикордонної служби України та, відповідно, прикордонних військ.

«Будемо збільшувати чисельність прикордонних військ – і з огляду на поточні завдання захисту від російської агресії, і в розрахунку на довготривалий захист кордонів нашої держави після цієї війни».

оренда квартири Львів

Новини