Будемо зміцнювати український флот разом з Великою Британією та Нідерландами – Зеленський

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський в Одесі поінформував нових міністрів оборони й закордонних справ Нідерландів та міністра оборони Британії про ситуацію на полі бою. За його словами, Україна буде зміцнювати український флот і надалі разом з Британією та Нідерландами.

Про це Зеленський повідомив у своєму вечірньому зверненні.

«Сьогодні тут, в Одесі, були нові міністри оборони й закордонних справ Нідерландів, а також новий міністр оборони Британії. Поінформував їх про ситуацію на полі бою; була доповідь від командувача ВМС Неїжпапи. Будемо зміцнювати український флот і надалі разом з Британією, разом з Нідерландами – є хороші нові деталі такої нашої співпраці. Говорили сьогодні і про зміцнення ППО, це наш безумовний пріоритет, і я вдячний за готовність робити наступні кроки – зокрема по F-16.»

Володимир Зеленський розповів, що також сьогодні в Одесі мав честь нагородити наших воїнів ВМС. Окрім того відвідав наших воїнів, які проходять лікування й реабілітацію після поранень.

«Провів і нараду щодо ситуації в Одесі та області. Безпека, робота наших транспортних артерій, енергетика, соціальні питання…»

оренда квартири Львів

Новини