Бюджетна комісія облради не зібралась для кворуму. Бюджет області на 2024 рік під загрозою

Фото ілюстративне, ЛОР

Упродовж грудня посадовці Львівської обласної військової адміністрації спільно з депутатським корпусом обласної ради обговорювали яким буде Бюджет-2024. Якщо минулоріч Бюджет розвитку Львівщини становив 3 млрд грн, то у зв’язку із вилученням військового ПДФО до Держбюджету, сума зменшилась наполовину.

Відтак, у межах роботи постійних комісій головного представницького органи Львівщини виставляли пріоритети: на які цільові програми слід виділити більше коштів та розраховували конкретні суми. Результати мали представити 21 грудня.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Депутатський корпус Львівської обласної ради хотів запропонувати збільшити фінансовий ресурс на цільові програми на суму понад 140 млн грн. Для цього на бюджетній комісії обранці мали би визначити подальший алгоритм дій: з якої програми забрати кошти, куди розподілити тощо. Але бюджетна комісія не відбулася – не було кворуму.

«Офіційно у складі комісії 12 осіб. Троє осіб з комісії не можуть апріорі бути членами комісії тому, що голова комісії минулого року помер, інший депутат знаходиться у в’язниці, ще один депутат відкликаний рішенням суду і таким чином є неповноправним депутатом», – говорить депутат Львівської обласної ради Йосиф Ситник.

скриншот з відео «Першого Західного»

Тобто, реально в комісії 9 депутатів, а на засіданні були присутні лише 4.

«Зважаючи на те, що Бюджетним кодексом передбачений чіткий механізм, чіткі процедури, терміни. 25 грудня має бути прийнятий бюджет області. Бездіяльність бюджетної комісії ставить під сумнів питання прийняття його депутатським корпусом», – пояснює перший заступник голови Львівської ОВА Андрій Годик.

Тож цілком ймовірно, що бюджет Львівщини 2024 року затверджуватиме начальник Львівської обласної військової адміністрації.

оренда квартири Львів

Новини