Час канікул в школах визначатимуть військові адміністрації – Міносвіти

Фото: misto.vn

Час та тривалість канікул кожна школа вирішуватиме самостійно. Але, опираючись на вказівки від військових адміністрацій.

Про це в ефірі «Першого Західного» розповів начальник Головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко.

За його словами, відповідно до законодавства, кожен заклад освіти має самостійно визначати, коли проводяться канікули. Але під час війни правила трохи відкориговані.

«В умовах воєнного стану військові адміністрації можуть оголошувати свої рішення разом з комісіями з техногенної  і екологічної безпеки і щодо особливостей проходження опалювального сезону. Тобто, якщо місцева адміністрація вирішить,що тепло не буде подаватись в певні види закладів в певний період, то, відповідно, навчання в школах і садках неможливо буде проводити. Тобто, з однієї сторони заклад визначатиме, але з іншої – він буде керуватись, як під час карантину,  вказівками військових адміністрацій», – пояснює Юрій Кононенко.

Тобто, за його словами, можуть бути регіони, де канікули розпочнуться наприкінці жовтня, а потім зимові – в грудні-січні, але швидше за все, в багатьох регіонах буде використовуватись схема, яка вже застосовувалась раніше: взимку, під час найбільших холодів, триватимуть довгі канікули.

Юрій Кононенко зазначає, що військовими адміністраціями також визначається і форма навчання:  в різних регіонах вона є різною. Але загалом, в Україні приблизно половина шкіл навчається онлайн. Переважно, дистанційно навчаються в прифронтових областях: Миколаївській, Запорізькій, Харківській.

оренда квартири Львів

Новини