Частина попереднього пакета допомоги уже потрапила до рук українських військових – Білий дім

Фото: ЗСУ

Мініоборони США вже забезпечило надходження на позиції ЗСУ в Україні частини озброєнь із попереднього пакета військової підтримки та докладає зусиль, щоби доправити решту озброєння й техніку, в тому числі з нового пакета допомоги.

Про це заявив у п’ятницю під час телефонного пресбрифінгу радник Білого дому Джон Кірбі, передає Укрінформ.

«Дещо з першого пакета оборонної допомоги – який ми оголосили у межах закону про додаткове фінансування того самого дня, коли президент підписав його – деякі із цих речей уже потрапили на поле бою, до рук українських військових»,– зауважив представник адміністрації США.

Він підкреслив, що не вказуватиме, що конкретно вже доправлене – з міркувань оперативної безпеки. Але, за його словами, швидкої доставки вдалося досягти завдяки розміщенню військової допомоги заздалегідь на складах в Європі. Деяким озброєнням знадобиться більше часу, щоби дійти до України.

«Міністерство оборони (США) буквально перевертає небо і землю, щоби зробити це якомога швидше. І зараз ще продовжується робота над тими поставками, які залишилися в попередньому пакеті», – зауважив представник Білого дому.

Він також зауважив, що Пентагон працює так само у швидкому темпі, щоби надати Україні новий пакет військової допомоги на суму $400 мільйонів.

«Це достатньо серйозний пакет. Різноманітність систем, які є лише в ньому, досить вражаюча – усе це стане їм (українським силам) у нагоді в той час, коли вони намагаються відбити російські наступи на Донбасі, а тепер і на підступах до Харкова»,– зауважив Кірбі.

оренда квартири Львів

Новини