Через «білий прапор» Папи Франциска до МЗС України викликали Апостольського Нунція

Фото: Reuters

Апостольського нунція в Україні Вісвальдаса Кульбокаса запросили до Міністерства закордонних справ України через суперечливі висловлювання Папи Франциска у ЗМІ.

Про це повідомила пресслужба МЗС.

Зокрема, нунцію Вісвальдасу Кульбокасу повідомили, що в Україні розчаровані словами Понтифіка щодо «білого прапору» та необхідності «проявити хоробрість і вести переговори» з агресором.

В МЗС зазначили, що замість закликів, які легалізують право сильного і заохочують його до подальшого нехтування нормами міжнародного права, від глави Святого Престолу очікували сигнали у бік світової спільноти про необхідність негайного об’єднання сил для забезпечення перемоги добра над злом, а також апеляції до нападника, а не до жертви.

В українському зовнішньополітичному відомстві особливо наголосили на тому, що наша держава, як ніхто інший, прагне миру. Цей мир, однак, має бути справедливим і заснованим на принципах Статуту ООН та української «формули миру».

Нагадаємо, Папа Римський Франциск, говорячи про війну, сказав, що Україна повинна мати «відвагу білого прапора» і бути готовою вести переговори. У подальшому коментарі представник Ватикану зазначив, що заява понтифіка не була закликом до капітуляції України.

оренда квартири Львів

Новини